Ogrodzenia Aluminiowe

Proponujemy Państwu wyjątkowe ogrodzenia wykonywane na zamówienie. W naszej ofercie znajdują się płoty aluminiowe, bramy wjazdowe i furtki a także balustrady balkonowe i na tarasy – nierdzewne i lekkie z aluminium.

NIE WYMAGA MALOWANIAElementy aluminiowe są malowane proszkowo w wysokiej jakości lakierni co pozwala na nieograniczoną liczbę kolorów i bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne. Gwarantuje to również wysoką odporność na zmienne warunki pogodowe i idealny wygląd na dziesięciolecia. Dostępne są także kolory  złoto, srebro, miedź oraz imitacje drewna. 

15-lat-gwarancjiNasza firma na swoje produkty daje aż 15 lat gwarancji! Przy zakupie ogrodzenia, balustrady czy bramy, otrzymasz 15 lat gwarancji na powierzchnię powłoki! Czyli 15 lat ochrony przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi! Tyle gwarancji możemy zapewnić poprzez zastosowanie wysokiej jakości powłok lakierniczych.

satysfakcja-gwarantowanaTRWAŁOŚĆ, ESTETYKA I FUNKCJONALNOŚĆ to trzy słowa które uchwytują sedno aluminiowych ogrodzeń. Bezpieczeństwo i dowolność zestawiania naszych produktów stawia je wysoko w rankingach. Jeśli lubisz jednak standardową estetykę i klasyczną elegancję to również zapraszamy do DIAS – zaprojektujemy i zaoferujemy produkt „szyty na miarę”

OGRODZENIA ALUMINIOWE PROFILEZobacz jak wyglądają nasze modele ogrodzeń i dopasuj jedno z nich do swojej posesji!

Profile aluminiowe malowane są proszkowo, co zapewnia nie tylko wybór spośród ponad 200 kolorów. Utwardzana w wysokiej temperaturze powłoka nadaje naszym  ogrodzeniom wieloletnią trwałość. Zapomnij o uciążliwym i kosztownym malowaniu! Ogrodzenia aluminiowe DIAS to aż 15 lat gwarancji! Oferujemy wiele profili i połączeń, z których mogą Państwo stworzyć płot według indywidualnego projektuKolor, układ profili, rozstawa, wycięcia, wymiary – wszystko do indywIdualnej konfiguracji! Zależy nam na zapewnieniu jak największej różnorodności naszych ogrodzeń. Oferujemy fachową pomoc w zakresie koncepcji, jak również rozwiązań technicznych. Jeśli szukają Państwo ogrodzenia trwałego, pięknego, harmonijnie dopełniającego otoczenie, czy to nowoczesne, czy tradycyjne – zapraszamy! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Amatorów klasycznych rozwiązań opartych na tradycyjnym kowalstwie i metaloplastyce zapraszamy do oferty poświęconej tradycyjnym ogrodzeniom kutym.