Plissee

Aluminiowe ogrodzenie lamelowe

Aluminiowe ogrodzenie systemowe, podobnie jak Trento, zapewnia prywatność będąc jednocześnie bardzo nowoczesnym i eleganckim rozwiązaniem. Owalny profil cechuje bardzo duża wytrzymałość. Profile standardowo nachodzą na siebie jak żaluzja, ale na życzenie można zwiększyć prześwit. Różnice widać na zdjęciach naszych realizacji w galerii poniżej. Wszystkie wymiary jak zawsze na zamówienie.

Przęsła ogrodzenia

Przęsła Trento Plissee standardowo oparte są na konstrukcji z profili bocznych, można również zamówić przęsło w prostokątnej ramie. W ten sposób możemy wykonać przęsła o długości nawet 5 metrów! Przy standardowej konstrukcji przęsło może mieć maksymalnie 2,3 m. Lamele nachodzą na siebie  jak żaluzje, dzięki temu z jednej strony stanowią osłonę widokową, z drugiej – pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza i prześwit od strony wnętrza posesji.  System mocowania poziomych profili pozostaje całkowicie niewidoczny.

Wszystkie ogrodzenia aluminiowe, także i model Trento Plissee, są całkowicie nierdzewne, łatwe w czyszczeniu i nie wymagają konserwacji.

PLISSEE-OGRODZENIA-ALUMINIOWE

Poniżej realizacje ogrodzeń aluminiowych PLISSEE