Trento

Aluminiowe ogrodzenie lamelowe

Jest to aluminiowe ogrodzenie systemowe, przygotowane z myślą o tych, którzy cenią sobie spokój i prywatność. Nowoczesne, eleganckie i praktyczne cieszy się dużym zainteresowaniem naszych Klientów. Poziome lamele Trento  świetnie nadają się na przęsła, bramy i furtki, a także balustrady balkonowe – a wszystko to lekkie i nierdzewne, bo z aluminium.

Przęsła ogrodzenia

Model Trento składa się z osadzonych w ramie poziomych lamelek o szerokości 110 mm. Lamele nachodzą na siebie  jak żaluzje, dzięki temu z jednej strony stanowią osłonę widokową, z drugiej – pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza i prześwit od strony wnętrza posesji.  System mocowania pozostaje całkowicie niewidoczny. Profil nośny przęsła ma wymiary 80×50 mm. Wszystkie ogrodzenia aluminiowe, także i model Trento, są całkowicie nierdzewne, łatwe w czyszczeniu i nie wymagają konserwacji.

Bramy wjazdowe i furtki 

Klientom lubiącym dyskrecję i spokój model Trento oferuje także furtki oraz bramy ogrodzeniowe przesuwne i dwuskrzydłowe. Istotną cechą bram jest ich lekkość przy jednoczesnym pełnym osłonięciu. Dzięki temu Państwa automaty będą bezproblemowo współpracować z bramą przez lata.

TRENTO-OGRODZENIA-ALUMINIOWE

Poniżej realizacje ogrodzeń aluminiowych Trento